Українці не матимуть гідних пенсій без реформ?

Без запровадження накопичувальної пенсійної системи і недержавного пенсійного страхування в Україні українці ніколи не матимуть гідних пенсій, оскільки у жодній країні світу неможливо забезпечити благополуччя пенсіонерів лише у межах солідарної пенсійної системи.

На цьому під час засідання правління Пенсійного фонду України щодо підсумків роботи ПФУ у 2016 році наголосив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Можемо говорити, що без запровадження накопичувальної пенсійної системи і без запровадження реального недержавного сектору пенсійного страхування українці ніколи не будуть отримувати достойні пенсії. В межах солідарної системи в жодній країні світу благополуччя пенсіонерів забезпечити неможливо», – сказав Розенко.

Він також підкреслив, що майбутня пенсійна реформа не буде прийнята без широкого суспільного обговорення.

«Майбутня пенсійна реформа – це національний проект. Вона не може розроблятися  десь в кулуарах, нехай і в кабінеті найгеніальнішого експерта. Це має бути широке обговорення. Суспільство повинно знати, що їх чекає в майбутньому, тому я переконаний, що після того, як ми напрацюємо спільно з експертами варіант пенсійної реформи, він обов’язково буде переданий на загальнонаціональне обговорення. Передбачаю широкі дискусії з цього питання», – додав урядовець.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *