Є ЩЕ ОДНА ІДЕЯ. ПРО КНИГУ ЯРОСЛАВА МАЄ ЗНАТИ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ УКРАЇНЦІВ

22 січня цього року. на вечорі пам’яті, присвяченому громадському активісту, активному учаснику Революції гідності, голові ГО “Майдан Переяславщини”, доктору історичних наук Ярославу Потапенку (він помер 14 січня 2016 р.), я закликав переяславців продовжити роботу, яку розпочав Ярослав. Завдяки патріотичності і глибокої поваги до Ярослава Потапенка громада міста, разом із міською радою назвала на його честь вулицю. Серед безлічі започаткованих справ була і публікація книги, яку Ярослав Олександрович розпочав писати.

8 червня в залі Сухомлинського Переяслав-Хмельницького педуніверситету відбулась презентація книги Ярослава Потапенка «П’ята російсько-українська війна: від Майдану до Східного фронту». Ми, разом із друзями побратимами про духу, зреалізували дані обіцянки. Моя особиста думка, книга, має стати настільною для всіх патріотів Україні. Вона дійсно того варта. А тому з’явилася ідея провести презентацію книги в Києві в Українському домі, як того хотів  Ярослав Потапенко.

Висловлюю вдячність всім тим, хто долучився до видавництва і презентації книги. Велика подяка місцевим і київським журналістам, які взяли на себе обов’язок висвітлити дану подію!

Впевнений, що разом, ми зреалізуємо й ідею презентації в Українському домі в Києві!

Віталій КОЦУР