Зеленський про “досьє Пандори”: на мене, як на президента України, нічого товариш Петро так і не знайшов

“Студія Квартал 95” на причетна до будь-якого відмивання грошей, а уся оприлюднена у розслідуванні Pandora Papers інформація про нібито зв’язок чинного президента із низкою офшорних володінь немає жодних нових деталей і була відома раніше. Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю телеканалу ICTV.

Чесно кажучи, сюжет не дуже, я вам кажу як професіонал. По-перше, нічого нового, це було для мене як дежавю. У 2019 році все те ж кіно я бачив на каналах олігарха Порошенка, який показував, тому що розумів, що проти мене бруду ніякого немає… Радий, що ніяких нових деталей я не побачив. Це говорить про те, що з 2019 року на мене як на президента України нічого товариш Петро так і не знайшов”, – зазначив він.

При цьому Зеленський не став заперечувати, що у 2012 році використовував офшорні компанії, мовляв, за часів Януковича всі структурували свій бізнес, особливо бізнес, пов’язаний зі ЗМІ.

Всі канали мали компанії за кордоном, абсолютно всі. Тому що це була можливість, щоб на тебе політика не впливала. У “Кварталу 95” була сатира, всі тиснули, всі хотіли впливати. Податкова ходила до нас якщо не щодня, то щотижня, і для таких речей було… називалося “структурування бізнесу” студії “Квартал 95”, – пояснив він.

Також Зеленський запевнив, що ані він, ані жоден член студії “Квартал 95” не займалися відмиванням грошей.

Я особисто побудував без бюджетів, без держави бізнес в Україні з нуля. Відмиванням у 2012 році, ніяких грошей, і з 2012 року, і з 2001-го, і у 2019-му не займався ані я, ані жоден член студії “Квартал 95″. Ми займалися виключно творчістю”, – додав він.

Нагадаємо:

3 жовтня ICIJ опублікував “досьє Пандори” (Pandora Рapers) про можливу причетність світових лідерів до офшорних схем. У розслідуванні йдеться, що президент Володимир Зеленський та його близькі соратники могли бути причетними до переказів $40 млн від структур, пов’язаних із олігархом Ігорем Коломойським.

Після оприлюднення розслідування “ЄС” подала до Офісу Генпрокурора дві заяви про злочини оточення Зеленського.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram