Радуцький: загальнонаціональний локдаун не планується

Загальнонаціонального локдауну в Україні не мають наміру вводити через ситуацію з коронавірусною інфекцією, заявив 17 жовтня в ефірі телеканала “Інтер” народний депутат від “Слуги народу “, голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький.

“Загальнонаціонального локдауна прем’єр-міністр й уряд не планує. І для того є низка причин. Завдяки вакцинуванню вони на сьогодні можуть зробити так, щоб країна не уходила в локдаун. На сьогоднішній день приблизно 8 млн людей мають одне щеплення, майже 6,5 млн отримали обидві вже дози вакцини проти COVID-19. І це дозволяє працювати країні в адаптивному карантині”, – сказав нардеп.

За його словами, повного локдауну не вводитимуть навіть у п’яти областях України, які ввійшли в “червону” зону епідемічної небезпеки.

“Сьогодні на центральному рівні ми вводимо тільки “жовтий” рівень небезпеки – це рівень небезпечний, але вже на місцях влада вводить ті заходи, які відповідають стану захворюваності, наявності вільних місць і ліжок у лікарнях, забезпеченості пацієнтів киснем. І вони вже будуть адаптовані на місцях згідно ситуації в лікарнях і захворюваності вводити ті чи інші обмеження”, – пояснив Радуцький.

Нагадаємо:
Із 15 жовтня в “червоній” зоні епіднебезпеки Херсонська область. Із 18 жовтня “червоними” стануть Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська області.
Зараз в Україні триває адаптивний карантин. Востаннє Кабмін продовжив його до 31 грудня. Регіони ділять на “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” і “червону” зони за рівнем обмежень, які залежать від епідемічної ситуації.

Четверта хвиля COVID-19 в Україні почалася раніше, ніж прогнозували, заявляв 11 жовтня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Станом на 17 жовтня, в Україні підтвердили понад 2,6 млн випадків коронавірусної інфекції, померло 60 633 пацієнти з COVID-19, одужало майже 2,33 млн осіб.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram