Комаровський назвав дві речі, які можуть захистити від COVID-19

Захиститися від коронавірусу можна не лише за допомогою вакцинації, але ніщо вам не дає 100% гарантії. Про це заявив в ефірі програми “Україна з Тиграном Мартиросяном” на телеканалі “Україна 24” відомий лікар і телеведучий Євген Комаровський.

“Вакцинація загалом з усіх методів найнадійніша. У вас 2 глобальних способи профілактики – вакцинація і вентиляція приміщень. Все. Чи бути там, де максимально можливий повітрообмін. Вакцинація і вентиляція – 2 найважливіших слова сьогодні”, – сказав він.

Також Комаровський заявив, що всі вакцини, які зареєстровані в Україні, виконують свої функції – захищають від реанімації. За його словами, немає ризику того, що якщо у людини є антитіла і її вакцинують, то їй від цього стане зле:

“Такого ризику немає. Досвід 7 млрд вакцинацій, які зробили, свідчить про те, що це безпечно. Так, є популярна позиція багатьох вірусологів, бактеріологів і багатьох вчених, які кажуть про те, що якщо ви перенесли хворобу у важкій формі чи у формі середньої важкості, то ви, можливо, можете не вакцинуватися пів року. А потім все одно робити щеплення. Але якщо ви не знаєте – хворіли, чи не хворіли, чи хворіли легко, чи хворіли безсимптомно, чи не було хвороби, але був ПЦР, чи ви не знаєте, хворіли чи ні, але у вас є антитіла – йдіть і робіть щеплення. Будь-хто”.

Нагадаємо:

На ранок 17 жовтня, в Україні зареєстрували 11 288 нових випадків коронавірусної хвороби.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram