Зеленський: На сьогодні достатньо газу для суспільства, для споживачів

В Україні зараз вистачає газу для забезпечення потреб споживачів за нормальними цінами. Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю ICTV, фрагменти якого канал показав 17 жовтня.
“Хочу всіх заспокоїти: вважаю, багато важливих, предметних, а найважливіше, що своєчасних дій зробив уряд, зробила влада. На сьогодні достатньо газу для суспільства, досить газу для споживачів за дуже нормальними цінами порівняно з європейськими“, – сказав він.
Окрім того, президент підкреслив, що вартість газу могла б сягнути й 50 грн, якби не втручання влади, зокрема меморандум між урядом, “Нафтогазом” і представниками місцевого самоврядування.
“Ми підписали меморандум, в якому є дві головні речі, НАК “Нафтогаз” і центральна влада гарантує дві речі: конкретну стабільну ціну і стабільний обсяг. Далі є технічні питання, юридичні питання та політичні питання деяких представників місцевої влади. Усе це, впевнений, буде врегульовано. У будь-якому разі це буде нормальна ціна”, – підкреслив президент.
Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram