З понеділка Запоріжжя перейде в “червону” зону

Запоріжжя перейде в “червону” зону карантину. Нові обмеження в місті встановлять з понеділка, 18 жовтня. Про це повідомляє пресслужба запорізької міської ради. Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку з введенням жорсткого карантину влада прийняла рішення встановити додаткові обмеження. До вже діючих правил додається заборона на роботу:

  • закладів громадського харчування (крім доставки і навинос);
  • ТРЦ, кінотеатрів, театрів та інших розважальних закладів;
  • непродовольчих ринків і магазинів;
  • спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
  • закладів культури, крім історико-культурних заповідників.

Забороняється проведення масових заходів, крім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту без глядачів. Також можливе введення обмежень щодо часу перевезення в міському транспорті пільгових категорій, а саме з 06:00 до 10:00 і з 15:00 до 19:00.

Водночас будуть працювати АЗС, аптеки, банки та лікарні. Перукарням та іншим установам з надання послуг дозволено приймати відвідувачів тільки за попереднім записом.

Однак, згідно з рішенням Кабінету Міністрів, всі ці обмеження знімаються, якщо 100% персоналу і відвідувачів пройшли повну вакцинацію від коронавірусу і можуть надати “зелений” COVID-сертифікат.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram