Спочатку кавуни, а тепер помідори: чому на Херсонщині фермери залишають томати в полі

У Херсонській області очевидці зняли поле, всіяне горами помідорів, які були залишені там фермерами. Селяни заявили, що овочі невигідно возити, то ж тепер томати згниють у полі.

Ще зовсім недавно така ситуація була з кавунами, фермери Херсонщини просто викмдали свій врожай. Люди пояснили, що кавунів цього року вродило більше необхідного, вони коштують копійки. А тепер така доля спіткала й помідори.

То ж тонни томатів залишаються просто на полях. Фермерам невигідно їх вивозити, адже і так цього року вони зазнали великих матеріальних збитків. Відео зняли у районі Голої Пристані на Херсонщині – тут займаються також виготовленням томатної пасти.

“У Херсонській області очевидці зняли поле, всіяне горами помідорами. Судячи з усього, таким неліквідом залишається тільки “удобрити” землю”, – пише автор одного з постів в мережі.

Зазначається, що помідори на полях збирають комбайни. На виробництво томатної пасти обирають лише найкращі плоди, а зелені помідори залишають на полі. Часто місцеві мешканці приходять їх збирати і забирають додому.

Господарі полів, очевидно, не проти цього, адже не проганяють людей з території. Тим більше на залишені помідори чекає лише один шлях – перегнити і стати добривом. А цілі томати ще можна перепродати, або пустити на домашню консервацію.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram