Яременка відсторонять від керівництва комітетом

Народний депутат Богдан Яременко залишить посаду голови комітету Верховної Ради із зовнішньої політики та міжпарламентських зв’язків

Про це повідомляє УНІАН.

За словами голови фракції партії “Слуга народу” у ВР Давида Арахамії, наразі є три кандидатури на посаду голови комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, яку обіймає Богдан Яременко.

За його словами, 11 листопада на засіданні фракції Яременко повинен висловити свою позицію щодо скандальної ситуації довкола нього, а потім має відбутися голосування.

“Моя особиста думка полягає в тому, що він повинен піти з голови комітету. Він має залишитися в комітеті, тому що він дуже досвідчений дипломат. Але це питання етичного характеру, якесь етичне покарання має бути”, – сказав Арахамія.

Він переконаний, що покарання не має бути настільки жорстким, як складання мандату. На запитання, чию кандидатуру запропонують на посаду голови комітету, Арахамія відповів, що є три кандидата. Водночас, він не назвав прізвищ, лише додав, ці депутати не здогадуються, що є кандидатами на посаду голови комітету.

  • 30 жовтня у соцмережах з’явилось листування народного депутата від “Слуги народу” Богдана Яременка під час засідання Верховної Ради з, начебто, повією.
  • Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія бачить три варіанти вирішення скандалу навколо депутата Богдана Яременка, і рішення прийме фракція.
  • “Голос”, “Батьківщина” і “ЄС” закликали звільнити Яременка з посади голови комітету Ради.
  • Народний депутат від фракції “Слуга народу” Богдан Яременко написав заяву про складення повноважень голови комітету Ради з питань закордонних справ.