Loading...

Якщо Рада проголосує за «особливий статус» Донбасу, це буде не останнім голосуванням – екс-нардеп

Якщо парламент проголосує за так званий особливий статус Донбасу, це голосування стане для нього останнім. Таку думку висловив народний депутат 7-8 скликань  Єгор Фірсов. «Я сподіваюся, що парламент не проголосує за особливий статус Донбасу, інакше це буде останнє голосування, принаймні, цього парламенту», – заявив депутат.

Фірсов зазначив, що в даному питанні буде важлива позиція фракції «Народний фронт», ряд депутатів з якої абсолютно точно не будуть голосувати за надання Донбасу особливого статусу. «Дуже важлива буде позиція НФ, там є ряд принципових депутатів, які точно не будуть голосувати. Але дуже важлива позиція фракції. Без них цих 300 голосів не буде. Але, на жаль, в парламенті для цього рішення близько 300 голосів є », – сказав нардеп.

Відзначимо, раніше народний депутат від партії «Батьківщина» Ігор Луценко висловив переконання, що в українському парламенті не знайдеться 300 голосів за «особливий статус» Донбасу.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, половина українців виступила проти надання Донбасу «особливого статусу», при цьому підтримали таке рішення 22,7% респондентів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *