У “ДНР” заявили, що будуть ліквідовувати українських журналістів, які можуть виявитися диверсантами

Розвідка” “ДНР” підтверджує факт підготовки українськими силовиками диверсантів під виглядом журналістів. Про це на брифінгу повідомив так званий заступник командувача оперативного командування “ДНР” Едуард Басурин, передає агентство “РИА Новости“.

“Підтверджуються факти підготовки в 30 окремій моторизованій бригаді декількох диверсійних груп, які планують перекинути на територію “ДНР” під виглядом журналістів для проведення терористичних актів, спрямованих на дестабілізацію внутрішньополітичної обстановки. Оперативним командуванням і спецслужбами “ДНР” приймаються додаткові заходи по виявленню і ліквідації українських диверсантів”, – процитувало Басурина агентство.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман на зустрічі з прем’єр-міністром Чехії Богуславом Соботкою підняв питання про стурбованість України через відкриття так званого “почесного консульства “ДНР” у чеському місті Острава. Соботка запевнив, що цю установу не можна вважати дипломатичним представництвом і жодна з так званих самопроголошених республік не матиме дипломатичної місії в Чехії.