Loading...

Охоплений війною Донбас відвідала делегація з Великобританії

17 жовтня на Донеччину завітала делегація Комітету закордонних справ парламенту Великої Британії на чолі із головою комітету Кріспіном Блантом.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Мета їхнього візиту – підготувати детальний звіт для Парламенту Великобританії про реальний стан справ у зоні російської агресії. Дуже важливо, що британські парламентарі на свої очі хочуть побачити реальний стан справ на охопленому війною Донбасі. Переконаний, що після поїздки прифронтовими територіями та спілкування з місцевими мешканцями, зокрема на КПВВ “Зайцеве”, вони зроблять очевидні висновки та рекомендуватимуть Парламентові Об’єднаного Королівства виробити однозначну політику супроти Росії та продовжити санкції щодо неї,
– зазначив він.

На його думку, до світової спільноти нарешті доходить: те, що відбувається на Донбасі – це не просто агресія Росії щодо України, а війна цивілізацій. І що Україна стала тим заслоном, який не дав Росії поширити свою агресію далі на захід.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *