НОВИНИ ЛЕЩЕНКО: ЗАВТРА ПАРЛАМЕНТ ВВІМКНЕ МЕХАНІЗМ КРУГОВОЇ ПОРУКИ І ОНИЩЕНКО УНИКНЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Завтра під час пленарного засідання Верховної Ради будуть вигадувався різні версії, чому не можна голосувати за притягнення Онищенка до арешту

В парламенті наберуться голоси на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, але без арешту. Про це в ефірі “5 каналу” під час телемарафону “Україна понад усе” повідомив народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Сергій Лещенко.

“Я відчуваю, що завтра буде катастрофа. У мене відчуття, що парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності. Тобто парламент доведе свій статус – закритого елітарного клубу, члени якого мають недоторканність від будь-якого кримінального переслідування”, – зазначив Лещенко.

За його словами, завтра під час пленарного засідання Верховної Ради будуть вигадувався різні версії, чому не можна голосувати за притягнення Онищенка до арешту.

“Завтра відбудеться три голосування. Я думаю, що наберуться голоси на притягнення до кримінальної відповідальності, але без арешту. Нас намагаються ввести в логіку, що парламент дасть згоду на притягнення до відповідальності, та без згоди на арешт це немає жодного сенсу. Ключове голосування – це надання згоди на арешт. Перше голосування немає жодного сенсу без третього”, – наголосив нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *