Loading...

У Держдумі РФ почали відкрито погрожувати Україні

Депутат російського парламенту, визнаного українськими нардепами нелегітимним, заявив, що територіальна цілісність нашої країни тримається лише «на добрій волі російського керівництва».

Глава комітету з освіти Держдуми РФ В’ячеслав Ніконов зробив таку заяву в інтерв’ю одному з пропагандистських каналів, повідомляє Без табу. За його словами, вбивство Мотороли – крок до здобуття «незалежності» «ДНР» і «ЛНР». Від цього окуповані території стримують лише Мінські угоди.

«Коли рубаються останні нитки, які хоч якось юридично ще пов’язують Україну і Донбас, Київ повинен цінувати їх. Терпіння Донбасу не безмежне, але я впевнений, що і терпіння Росії не безмежне. Зараз територіальна цілісність України насправді вона існує тільки завдяки добрій волі російського керівництва, але ця добра воля починає стрімко вичерпуватися. Ще один постріл, другий постріл – і Мінський процес може зупинитися. І в цьому випадку з боку Росії можна очікувати таких кроків, які дійсно поставлять хрест на територіальні претензії », – заявив депутат.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *