Блокування каналу NewsOne у Києві: активісти висунули свої вимоги

Надвечір 3 грудня у Києві невідомі активісти заблокували територію телеканалу News One, який належить колишньому члену “Партії регіонів” Євгену Мураєву.

Як повідомляють журналісти мовника, до будівлі, в якій розташовується їхній офіс, під’їхала вантажівка з мішками невідомого вмісту.

Активісти, які заблокували офіс телеканалу NewsOne у Києві, висунули його керівництву ряд вимог, після чого вони пообіцяли зняти блокаду.

Серед вимог – власник телеканалу та нардеп Євген Мураєв повинен “покаятися за сепаратистські висловлювання”. Нагадаємо, колишній “регіонал” у прямому ефірі назвав Євромайдан держпереворотом.

Серед інших вимог – звільнити “найватніших” ведучих і змінити редакційну політику каналу з “ватної прокремлівської” на “патріотичну проукраїнську”.

“До тих пір, поки цього не відбудеться, наша мирна акція продовжуватиметься”, – заявив активіст Олексій Середюк, додавши, що канал блокують ветерани АТО і представники різних громадських організацій.

Блокування телеканалу NewsOne у Києві

Активісти розпалили багаття і зібралися ночувати під стінами телеканалу.

Активіст Олексій Середюк, який є одним з тих, хто блокує телеканал, заявив, що блокаду здійснюють ветерани АТО і представники різних громадських організацій.

Згодом стало відомо, що протестувальниками є члени партії “Братство”. За словами активістів, вони мають намір залишатися тут до тих пір, поки власник каналу колишній “регіонал” Євген Мураєв не попросить вибачення перед героями Небесної сотні.

Натомість лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі переконує, що наказ блокувати канал дав президент Порошенко.

Як повідомляють журналісти телеканалу NewsOne на своєму офіційному сайті, один із правоохоронців, який відмовився називатися, зауважив, оскільки мітингувальники не кидають каміння та не шкодять майно, а також не проникають на територію каналу, їх “пакувати” нема за що.

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко заявив, що блокування активістами входу на телеканал NewsOne є “тиском на ЗМІ”.

“Тільки що в прямому ефірі я назвав дикістю пряме блокування діяльності каналу… Це пряме перешкоджання журналістській діяльності, тиск на ЗМІ та загроза фізичної безпеки”, – заявив Томіленко.

Блокування каналу NewsOne у Києві: активісти висунули свої вимоги