Loading...

Як годиться ЦАРЮ: УКРАЇНСЬКИЙ ЧИНОВНИК їздить НА 7 АВТОМОБІЛЯХ ЗАГАЛЬНОЮ ВАРТІСТЮ В МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ

Міністр енергетики України Ігор Насалик, який оцінив 560-метровий будинок в Козині в «копійчану» суму, придбав вже сьомий автомобіль для гаража своєї сім’ї. Про це повідомляє видання CarDiagram, яке відправило інформаційний запит до Міністерства внутрішніх справ України, передає NewsOboz.org.

У відповіді на запит видання, МВС підтвердили, що в минулому році Насалик зареєстрував на себе Mercedes S класу моделі Mercedes S500L 4Matic. Ціна цього автомобіля в Україні варіюється в межах 4 млн гривень.

Судячи з електронної декларації чиновника за 2015 рік це вже третя машина, яка зареєстрована на нього. Однак до покупки нового Mercedes у нього був тільки один автомобіль S класу 2007 року випуску.

Крім того, в декларації чиновник вказав, що його родині належать: Volkswagen CC, Toyota Land Cruiser Prado, Toyota Avensis, Mazda Tupe 6, ВАЗ 21065.

Крім того міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик володіє квартирою в Києві площею 287,7 кв. м і будинком в Козині Київської області площею 561,4 кв. м, вартість якого була 5,73 млн грн, проте за останньою оцінкою становить близько 50 тис. грн.

Про це йдеться в його електронній декларації за 2015 рік, опублікованій в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Також Насалик має земельні ділянки в Київській області площею в 1200, 1510, 370 кв. м. Крім того, у нього є ділянка площею 126 тис. кв. м в Івано-Франківській області. Дружина міністра Гузя Насалик володіє офісом в Києві площею 129,70 кв. м.

Насалик володіє десятьма антикварними виробами. Крім того, у нього є шість картин, серед них – італійські та голландські. Вартість творів мистецтва не уточнюється.

У міністра є 11 годинників від Chanel, Franck muller, Richard Mille. Більшість годинників зроблені з використанням рожевого золота.

Крім того, його дружина володіє одним годинником від Chanel і прикрасами, зокрема обручкою і підвіскою з білого золота з діамантами від Staurino Fratelli, сережками з білого золота з діамантами Сrivelli, ще двома підвісками з діамантами і обручкою з діамантом в 2 карата. У неї також є дві норкові шуби, одна з соболя і куртка-болеро з соболя.

Міністр водить дві машини – ВАЗ 2001 року випуску і Mercedes-Benz 2007 року випуску. Крім того, він задекларував машину Toyota, власник якої – Максим Насалик. Гузя Насалик володіє трьома автомобілями – Mazda 2014 року, Toyota Land Cruiser Prado 2007 року, Volkswagen 2013 року випуску. Вартість автомобілів сімейства також не уточнюється.

Згідно з декларацією, за 2015 рік Насалик заробив 81 тис. 122 грн. Його дружина отримала 745 тис. 256 грн, займаючись підприємницькою діяльністю, і ще 720 тис. 500 грн, проте не надала чоловікові інформацію про джерело цих коштів.

Крім того, міністр зберігає 6 тис. 687 доларів в банку і готівкою 890 тис. Доларів, 240 тис. Євро і 4,7 млн ​​грн, а у його дружини 40 тис. Британських фунтів готівкою.

Що стосується витрат, міністр поповнював банківський рахунок в Україні, платив за готель на Мальдівах (574 тис. 776 грн) і витрачав гроші на виборчу кампанію міського голови м.Івано-Франківська (більш ніж 1,5 млн грн).

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *