НОВИНИ МІНСОЦПОЛІТИКИ: КІЛЬКІСТЬ СУБСИДІАНТІВ ЗРОСЛА У ЧОТИРИ РАЗИ, А ВІДМОВ ПОБІЛЬШАЛО ВДВІЧІ

Основною причиною у відмовах на отримання субсидії є покупка на суму від 50 тисяч гривень. Таке заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

“Головна причина, через яку можуть відмовити у субсидії, – одноразове придбання певного товару на суму від 50 тисяч гривень. При зростанні кількості субсидіантів з 1,7 мільйонів до 5,5 чи не повинно було зрости й число тих, кому відмовлять? Збільшення кількості субсидіантів відбулось майже у чотири рази, а зростання відмов – в два рази. Це прийнятний показник”, – зазначив міністр.

Йдеться, що факт покупки на суму в 50 тисяч гривень претендент на отримання субсидії повинен декларувати у відповідній заяві. При цьому навіть у випадку подібної покупки не всім охочим отримати субсидію відмовляють. Рішення ухвалює комісія.

“Я сам таку комісію очолював у Вінниці. Навіть при наявності вартісної покупки ми часто вважали, що людині необхідно надати субсидію. Бо, наприклад, вона продала трикімнатну квартиру, купила двокімнатну, а різницю витратила на лікування. В таких випадках ми давали людям можливість отримати субсидію. І так само працювали інші”, – додав Рева.

У Мінсоцполітики зазначають, що пишучи заяву на субсидію, людина зобов’язується декларувати вартісну покупку. Для з’ясування правдивості даних соціальні інспектори звертаються до фіскальних служб, усе відстежується і вираховується. При цьому 18% відмов якраз пов’язані з відповідними висновками комісій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *