Виявляють квартири з “сотнями прописаних”, поліція перевіряє

У Харкові представники кандидата у президенти Юлії Тимошенко виявили квартири, в яких подекуди прописано кілька сотень людей.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на дані Харківської обласної організації “ВО “Батьківщина”.

За повідомленням, понад 200 осіб, зареєстрованих У Харкові на вул.Луї Пастера 320, кв. 90, виявили у списках виборців у виборчому окрузі №172, на виборчій дільниці 631572.

Загалом виявлено три квартири, де прописано багато людей, усі – в одному районі міста, заявили у “Батьківщині”.

 У зв’язку з цим представники Тимошенко “мають намір перевірити списки виборців на всіх дільницях Харківської області”, зазначили у партії.

У свою чергу у відділі комунікації поліції Харківської області заявили, що повідомлення про велику кількість зареєстрованих людей у квартирах Харкова надійшло 22 березня від мешканця міста.

“Він розповів, що у квартирі на вулиці Луї Пастера та Шариковій зареєстровано багато людей. Інформація внесена до Журналу єдиного обліку Індустріального відділу поліції. За даним фактом працівники поліції проводять перевірку”, – повідомили правоохоронці.

Тисячі померлих українців отримують запрошення голосувати на президентських виборах. Про це повідомив лідер «Європейської партії», керівник юридичного спрямування виборчого штабу кандидата в президенти Анатолія Гриценка Микола Катеринчук.

Як доказ Катеринчук призводить відскановані запрошення голосувати і свідоцтво про смерть на ім’я Ненашев Ганни Миколаївни. Жінка померла ще 17 листопада 2004 року.

Крім того, за словами Катеринчука, влада вдається до такого виду фальсифікацій списків виборців, як прописка десятків або сотень громадян в одній квартирі. Як доказ Катеринчук призводить скан-копію документа, що посвідчує, що в Києві на окрузі №220, за адресою вул. Василя Барки 8, кв. 56 зареєстровано 60 осіб. Схожий випадок також зафіксований в окрузі № 221.

Він додав, що команда Гриценка вже звернулася в поліцію із заявою про злочин, – внесення неправдивих даних до списків виборців.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *