Loading...

«Інтер»: внаслідок пожежі згоріла студія програми «Подробиці»

Телеканал «Інтер» заявляє, що в результаті сьогоднішнього підпалу повністю згоріла студія програми «Подробиці».

Як повідомляє сайт програми «Подробиці» телеканалу «Інтер», також внаслідок пожежі постраждали деякі співробітники.

«Кілька співробітників отруїлися чадним газом, їм надається медична допомога», – йдеться у повідомленні.

Телеканал заявляє не лише про підпал будівлі, а і про збройний напад на компанію «Національні інформаційні системи», що виробляє програми «Новини», «Подробиці», «Подробиці тижня».

В поліція чи ДСНС про наслідки пожежі наразі не повідомляють. Раніше уполіції Києва повідомили, що сьогодні група осіб, приблизно 20 осіб, прийшли до будівлі на вулиці Щусєва, встановили туристичні палатки та принесли шини, згодом шини підпалили та кинули у будівлю, за попередньою інформацією, димову шашку, почалася пожежа.

У серпні в інтернеті оприлюднили архів листування співробітниці «міністерства державної безпеки» угруповання «ДНР» Тетяни Єгорової з представниками українських телеканалів. Із його вмісту випливає, що низка українських телеканалів, зокрема «Інтер», узгоджували тексти своїх сюжетів із представниками підтримуваного Росією збройного сепаратистського угруповання «ДНР», визнаного в Україні терористичним. СБУ перевіряє оприлюднене в інтернеті листування.

Також у лютому 2016 року телеканал «Інтер» потрапив під позапланову перевірку Нацради з питань телебачення і радіомовлення через трансляцію російських фільмів, а також через інцидент з лайкою в прямому ефірі продюсера програми «Подробности недели» росіянки Марії Столярової, яку згодом звинуватили в симпатизуванні бойовикам на Донбасі і депортували з країни.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *