Вигляд палацу Гладковського, який обкрадає оборонний комплекс, шокував мережу

У мережі вражені виглядом будинку сім’ї заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, який разом із сином Ігорем підозрюються у схемі розкрадання бюджету оборонного комплексу України.

Фото палацу чиновників-злочинців опублікували у Facebook журналісти програми “Гроші”.

“Ось так виглядає будинок сім’ї, яка обкрадає українську армію та наживається на війні.
Все це про Олега Гладковського (першого заступника РНБО) та його сина Ігоря – вони ж фігуранти найскандальнішого розслідування про оборонну сферу. Ці ділки, а водночас друзі і партнери Порошенка, думають що до них не дістатись через високі паркани та десятки охоронців”, – написав Тарас Середич, додавши вражаюче фото.

Вигляд палацу Гладковського, який обкрадає оборонний комплекс, шокував мережу

Раніше фото маєтку Гладковських вже засвітлись у матеріалі на порталі korupciya.com.

Вигляд палацу Гладковського, який обкрадає оборонний комплекс, шокував мережу

Вигляд палацу Гладковського, який обкрадає оборонний комплекс, шокував мережу

Вигляд палацу Гладковського, який обкрадає оборонний комплекс, шокував мережу

Це фотографія будинку Ігоря Гладковського. Думаю ніхто у здоровому глузді не буде стверджувати, що він чесно заробив на нього у його 22 роки.

Світлина від Миколи Кравченка.

Rostyslav Demchuk:
Кілька слів про ще одного “нащадка” лейтенанта Шмідта

Мова йтиме про Олега Свинарчука (Гладковського). Ільф і Петров перевертаються у домовині – їх вигаданий персонаж пройдисвіта Остапа Бендера є блідим образом на тлі спритного Олега Свинарчука (Гладковського). Це ж треба так примудритися: займати високу державну посаду під прізвищем Гладковський, а контролювати автобудівельний бізнес під прізвищем Свинарчук, при цьому ще й виконувати дипломатичні обов’язки почесного консула Республіки Сейшельські Острови.

Тільки у тому, що пан Свинарчук обіймає три посади одночасно є цілий букет серйозних порушень державного законодавства. Підприємець (у нашому випадку президент автокорпорації “Богдан”) не має права займати державну посаду. Так само, як і перший заступник секретаря РНБО України не має права на статус Почесного консула іншої держави. І навпаки, Почесний консул іноземної держави (у нашому випадку ПК Республіки Сейшельські Острови) не може обіймати в Україні державну посаду.

Вигляд палацу Гладковського, який обкрадає оборонний комплекс, шокував мережу

Отже, з цим клубком держпорушень розібралися. Далі. Копирсаючись у біографії Олега Свинарчука, виглядає, що вищої освіти Олег Свинарчук (Гладковський) не має.

Тут по-порядку, уважно стежимо за датами:

У 1990 Олег Свинарчук перебрався з міста Сочі (РСФСР) до Києва. Там до 1991 року працював на посаді транспортного робочого (по-простому: “грузчик”) в кооперативі “Аргус”. У 1991-1992 роках вже трудився економістом агрофірми “Опаки”. У 1994 році пан Свинарчук стає директором Акціонерного товариства (АТ) “Автотранссервіс”. Між 1992 роком і 1994 роками у біографії Олега Гладковського пробіл. Однак є помітка, що у 1993 році він закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю “Організація перевезень та управління на транспорті”. Коли саме Олег Гладковський (Свинарчук) вступив у вказаний виш і на який факультет – історія замовчує. Припустимо, вчився він на заочному відділенні. Але заочно протягом трьох років (від 1990 по 1993) освоїти шестирічну навчальну програму аж ніяк немоможливо.

Гаразд. З освітою пана Свинарчука розібратись не вдалось.

Цікаво також довідатись, за які такі заслуги перед Республікою Сейшельські острови Олег Свинарчук (Гладковський) удостоєний дипломатичної акредитації і статусу Почесний консул? Можливо, посприяв там розвитку туризму? Туризм на Сейшелах – це основна сфера доходів у держбюджет і розвиток країни. Сейшели також вважаються офшорним раєм. Там зареєстровано понад 10 тисяч міжнародних офшорних компаній. Україну у Республіці Сейшельські острови представляє також Почесний консул, уродженка Маріуполя Марина Морін-Аделін (Marina Morin-Adeline. Її профіль у ФБ: (https://www.facebook.com/maryna.morin.adeline).

Можливо пані Morin-Adeline допоможе нам знайти Bідповідь на це запитання.

Інтуїція підказує, що дослідження життя Олега Свинарчука (Гладковського) може вивести нас на нові і цікаві справи.

Світлина від Світлани Світлани.

Саакашвілі розповідав про це у прямому ефірі ще 16 грудня 2016 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *