Вибухи біля Балаклії: помер ще один військовий

Як повідомив Генштаб ЗСУ в Facebook, у неділю в лікарні помер військовослужбовець, який отримав поранення внаслідок вибухів на артилерійській базі біля Балаклії Харківської області.

 “Повідомляємо, що, на превеликий жаль, сьогодні, у Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги помер військовослужбовець, який отримав поранення внаслідок надзвичайної події на Центральній артилерійській базі (м. Балаклія, Харківська обл.)”.

 У Генштабі додали, що решта військовослужбовців, які також постраждали внаслідок події, перебувають на лікуванні, загроза їхньому життю відсутня.

 Таким чином, внаслідок вибухів біля Балаклії загинули троє людей – двоє саперів та один військовий, ще 4 військових поранені. 

Що було раніше: 15 листопада при утилізації боєприпасів на території центральної артилерійської бази біля Балаклії Харківської області сталися вибухи.

16 листопада в Генштабі повідомляли, що внаслідок вибухів двоє саперів загинули, 5 військових отримали поранення різного ступеня важкості.