Loading...

ВІДПОВІДЬ ПЕРЕЯСЛАВЦЯМ ВІД ТОВ “ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС”

Виявляється: своїми домислами, які вже “ходять” по місту, такі активісти дискредитують все передове і прогресивне та безпідставно підбурюють мешканців міста до протестів…. Так вважають на підприємстві…. Та чи справедливо вважають?

Наприклад, редактор газети Світлана Помойницька заперечує такі звинувачення, вважаючи, що якщо майбутнє погане, то в цьому й наша вина….

Читайте у свіжому номері газети “Діловий Переяслав”

Loading...

3 thoughts on “ВІДПОВІДЬ ПЕРЕЯСЛАВЦЯМ ВІД ТОВ “ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС”

 • Серпень 2, 2017 at 10:52 am
  Permalink

  Пані Світлано, вважаю Вас розумною людиною, але зрозумійте, що на темі ТЕЦ багато тих, хто хочуть дорватись до влади, зараз будуть лізти в перші ряди, збурювати людей і носити прапори своїх політ сил попереду людей, які просто вийшли захистити екологію свого міста. Тому я ще не знаю в якому форматі, але пропоную наступним чином, щоб ніякі Сиворки, Шинкарі і тд не піарились на цій кричущій проблемі міста, не обливали брудом тих, хто насправді не винен, щоб наш спротив став конструктивним, треба усунути політичні сили від сил спротиву. І треба єдину стратегію, в рамках правового поля, яка дасть результати. Завтра сесія, побачимо, що воно буде. Але мій меседж, я впевнений, до адресата дійшов.

  Reply
  • Серпень 2, 2017 at 1:37 pm
   Permalink

   Доброго дня… Я сама все добре бачу і розумію. Однак – не відношуся до людей, які рвуться до влади… Я відношуся до людей, які мають власну позицію і її відстоюють. У цій справі допущено стільки порушень і зловживань, на цілу купу питань я ще й досі не маю відповіді, тому не впевнена в тому, що ТЕЦ не принесе нам шкоди. Наразі вважаю навіть більше – вона становить загрозу для екології міста, його жителів та наших лісів… Не може спалюватися більше 70 кубів деревини за добу без наслідків…. Тим більше – я не впевнена, що там не палитимуть щось інше

   Reply
  • Серпень 2, 2017 at 1:38 pm
   Permalink

   До речі, подібне зауваження я вже робила представникам політсил…. бо теж вважаю так само, як і Ви

   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *