ЗА КРОК ДО “ВИБУХУ”?

Сьогодні, коли минуло майже два роки від того часу, як один наш земляк почав втілювати в життя свою ідею побудувати в Переяславі ТЕЦ на біомасі, це питання вкотре постало руба. І на це є вагомі причини. Найперша та, що вся ця задумка бізнесмена почалася з недомовок, обману і навіть тиску на людей, про що йшла мова на одній з сесій міськради. Два роки місто колошматить, два роки депутати міської ради намагаються добитися правди, приймаючи рішення щодо заборони будівництва даного об’єкту. Вже подані позови в суди, заяви у правоохоронні органи…

ТЕЦ будується не зважаючи ні на що. Це обурює людей, адже вони не мають жодної інформації. Те, що розповсюджується містом, роблять або місцеві неофіційні лобісти цієї фірми, втюхуючи переяславцям про майбутні девіденди, якісь французькі парфуми з труби, халявну електроенергію, квартири “на шару” і купи грошей до бюджету. Або ж активісти, які категорично не сприймають даного будівництва і намагаються в різні способи донести до містян свої переконання, погрожуючи владі, яка не реагує, радикальними діями.

У свіжому випуску “ДП” ми багато уваги приділили саме цій темі, бо вважаємо — назріває великий скандал, який вже виходить далеко за межі міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *