Loading...

Я не виключаю можливості підвищення пенсійного віку, – міністр фінансів Данилюк

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що на українців може очікувати чергове підвищення пенсійного віку. Однак цього разу це не буде зумовлено вимогою МВФ.

Про це він розповів в інтерв’ю Укрінформу.

Я не виключаю можливості підвищення пенсійного віку в ході майбутньої пенсійної реформи. Але при цьому наголошую на відсутності вимоги щодо підняття віку на конкретну кількість років з боку МВФ у Меморандумі між МВФ та Україною. Нам нагально потрібна реформа цієї системи, але тут нема ніякої потреби посилатись на МВФ, це необхідно робити Україні для українців,
– заявив Данилюк.

На питання про те, що МВФ також поставив вимогу підвищення пенсійного віку, міністр назвав це “демографічною зміною по всьому світу, яка призводить до підвищення мінімального пенсійного віку у різних країнах”.

Щодо пенсійної реформи, то Олександ Данилюк зазначив, що вона потрібна, в першу чергу, самим українцям.

“Саме нам жити у цій країні, нам працювати та отримувати пенсії. І якщо ми хочемо бути впевнені у тому, що ми отримаємо достойну пенсію, якщо ми хочемо, щоб система була справедлива, маємо змінювати її, а, значить, проводити відповідальну пенсійну реформу”, – переконаний міністр фінансів.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що суть вимог Міжнародного валютного фонду до України – не в підвищенні пенсійного віку, а в ліквідації дефіциту Пенсійного фонду.

За словами соціолога Ірини Бекешкіної, підвищення пенсійного віку може стати причиною серйозного невдоволення в суспільстві.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *