Loading...

Українцям зробили важливу заяву про субсидії

Українцям, які використовують субсидію на скраплений газ та тверде паливо, потрібно її швидко переоформити.

Субсидія на тверде паливо та скраплений газ надається терміном на один календарний рік і її автоматичне продовження не передбачено. Так сказано в постанові Кабміну №848 від 21.10.1995 року «Про спрощення порядку призначення населенню субсидій…».

Таким чином, щоб отримувати субсидію на тверде паливо в році, що наступив, необхідно особисто звернутися в УСЗН та написати заяву. Причому, якщо в 2016-му уряд дозволив на опалювальний період (до травня) перерахувати субсидію без участі заявника, в нинішньому сезоні такої можливості не буде.

При цьому пільговикам слід не забувати, що при призначенні субсидії право на пільгу вони втрачають. Людям треба вирішити, що для них вигідніше.

Пільга надається на 1 тонну палива, а субсидія береться з розрахунку 2 тонни. Тим не менш, точно прорахувати обидва варіанти можна буде, лише коли з’явиться затверджений урядом показник вартості твердого палива і скрапленого газу на поточний рік. Як правило, його затверджують у березні-квітні і беруть за основу при розрахунках пільг і субсидій. Раніше ми повідомляли, що соціальну норму на газ планують знизити.

Нагадаємо, раніше ІА “Грушевського,5” повідомляло, що доходи отримувачів субсидії будуть перевіряти.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *