Компанія Ахметова каже, що податки терористам не платитиме

Компанія Ріната Ахметова виступила із заявою з приводу подій на тимчасово неконтрольованій території Донецької та Луганської областей. Про це йдеться на офіційному сайті СКМ.

“Група СКМ завжди працювала і продовжує працювати виключно в рамках українського законодавства, в тому числі – наші підприємства на НКТ. І ніякий тиск не змусить нас змінити юрисдикцію своїх активів.

Ми забезпечуємо робочими місцями сотні тисяч людей в різних регіонах країни – від Сходу до Заходу, в тому числі і на тимчасово непідконтрольних Україні територіях. Ми поставляємо в будинки мільйонів українців тепло, електрику і газ.

СКМ – одна з небагатьох сполучних ланок між контрольованими і неконтрольованими територіями України.

Навіть незважаючи на складну політичну ситуацію в країні та військові дії, всі активи Групи СКМ в повному обсязі відраховують податки і збори в український бюджет.

Всього з початку конфлікту на Донбасі Група СКМ виплатила до державного бюджету понад 100 млрд грн податків, 10% з яких забезпечили відрахування підприємства, що працюють на НКТ.

Ми вважаємо приватну власність суверенною, а вимога про перереєстрацію своїх підприємств і оплату податків самопроголошеним “ДНР” та “ЛНР” – неприйнятним “, – йдеться в заяві.

Як повідомлялося, 1 березня так звані “ДНР” та “ЛНР” оголосили про перехід українських підприємств Донбасу під їх управління.

Нагадаємо, на трьох підприємствах Ахметова в “ЛНР” вже ввели так звану зовнішню адміністрацію.

Як повідомлялося раніше, представники України в Мінській тристоронній контактній групі (ТХГ) по врегулюванню ситуації на Донбасі висловили надію, що “документи” і “націоналізація” підприємств в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) – не будуть незворотними.

До речі, мільярдер Ахметов, у якого неухильно тануть активи, увійшов в останню двадцятку з 500 осіб світового рейтингу мільярдерів від Bloomberg.