Порошенко розвіяв міф про тиск на Україну і назвав умови проведення виборів на Донбасі

Президент Петро Порошенко запевнив, що західні партнери, як і раніше будуть підтримувати Україну і не проміняють її інтереси на Сирію.

“Є ще один міф, що хтось на нас тисне, хтось викручує руки, хтось намагається обміняти Україну на Сирію. Пам’ятайте, скільки у нас було цих чуток? На сьогоднішній день я чітко підкреслюю, що Україна абсолютно самостійна в процесі прийняття рішень”, – сказав президент в ефірі українських каналів, передає УНІАН.

Також президент нагадав, що Франція і Німеччина повністю підтримують Київ. Ніякого обміну позицій України на Сирію також немає.

Крім того, Порошенко сказав, що Україна виконує всі умови Мінських угод, тоді як Росія – ні.

Український президент Петро Порошенко заявив, що для проведення виборів на Донбасі повинні бути виконані дві умови – забезпечена безпека, проголосований закон про вибори на Донбасі. “Спочатку треба забезпечити припинення вогню, відведення (озброєнь), функціонування і доступ ОБСЄ, в тому числі і до кордону”, – сказав президент, передаєУНІАН. Крім того, необхідно звільнити заручників і тільки після цього ставити питання про вибори на голосування, сказав Порошенко.

Також він зазначив, що представники Німеччини згодні з тим, що проводити вибори на Донбасі зараз неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *