Loading...

НАБУ отримало результати почеркознавчих експертиз у справі “чорної бухгалтерії” ПР: готується ряд підозр, – Ситник

Національне антикорупційне бюро отримало результати почеркознавчих експертиз у справі “чорної бухгалтерії” Партії регіонів і підготувало ряд підозр.  Про це журналістам сказав директор бюро Артем Ситник, передають Українські Новини.

“Зараз вже готується ряд підозр у цій справі. Проведено ідентифікацію почерків і в принципі ми вже почнемо приймати окремі процесуальні рішення по окремим особам”, – заявив він.

При цьому Ситник зазначив, що розслідування цього провадження тісно пов’язане з розслідуваннями, які проводяться департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури.

Зокрема мова йде про розслідування проти суддів Конституційного Суду, які виносили рішення про скасування Конституції-2004 у 2010 році в інтересах колишнього Президента Віктора Януковича.

Нагадаємо, 31 травня нардеп Сергій Лещенко (БПП) і журналісти Севгіль Мусаєва-Боровик і Антон Марчук опублікували, за їхніми словами, частину документів з “чорної бухгалтерії” Партії регіонів за друге півріччя 2012 року. Згідно з оприлюдненими матеріалами, ПР витратила на політичну корупцію за даний період $ 66 млн.

Раніше про передачу матеріалів з так званої чорної каси Партії регіонів в Національне антикорупційне бюро заявив колишній перший заступник глави СБУ Віктор Трепак.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *