Гонтарєва і Ко зачищають банківський сектор перед відставкою?

Олександр Дубінський повідомив, що перед відставкою команда Гонтарєвої дострокового хоронить банки. За його словами, таку поведінку можна пояснити її наміром залишити посаду. Так, глава НБУ ховає сліди злочинів. Про це український журналіст написав на своїй сторінці в соцмережі.

24 лютого, Дубінський відзначив, що банк «Фортуна» був відправлений на ліквідацію всього за чотири дні до закінчення роботи тимчасової адміністрації. Крім того, «Платинум Банк» відправили на ліквідацію за два тижні до завершення роботи адміністрації.

«Також похерили пропозицію про викуп активів, яку зробив Тігіпко», – додав він.

Він підсумував, що глава НБУ і її компанія зачищають все перед відставкою. Як повідомлялося раніше, нардеп Сергій Тарута подав позов до Вищого адміністративного суду України. Він вимагає скасувати постанову ВРУ про призначення Валерії Гонтарєвої на посаду глави НБУ. Так, він має докази призначення Гонтарєвої на посаду з порушенням законів «Про протидію корупції», «Про регламент Верховної Ради» і «Про комітети Верховної Ради». Раніше депутати підтримали ініціативу звільнити Гонтарєву.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *