Loading...

Українська громада Канади закликає виключити Росію із G-20

Українська громада Канади закликає світ відмовити Росії в участі у зустрічах Великої двадцятки і посилити санкції проти Москви. Про це йдеться у заяві Конгресу українців Канади, передає кореспондент Укрінформу.

 «КУК закликає лідерів країн G20 призупинити участь Росії у Великій двадцятці і посилити санкції проти Москви, таким чином схиляючи президента Путіна до припинення війни проти України та російської окупації суверенних українських територій: Криму, Донецької та Луганської областей», – заявили в українській організації.

Згідно із заявою, продовження членства РФ у Великій двадцятці надішле керівництву держави неправильний сигнал. «Подальше надання Росії місця на такому важливому форумі, як G20, у той час, як ця країна веде проти Україну агресивну війну, лише живитиме глибоко цинічний розрахунок Путіна, що короткотермінові фінансові та економічні інтереси пересилять цінності та принципи», – стверджують у Конгресі.

Нагадаємо, вже завтра у Китаї розпочнеться саміт лідерів країн Великої двадцятки, в якому братиме участь і президент РФ Володимир Путін.

Як відомо, у 2014 році Росія була виключена із формату G8, яка після цього перетворилася на G7.

Loading...

2 thoughts on “Українська громада Канади закликає виключити Росію із G-20

 • Вересень 3, 2016 at 9:25 am
  Permalink

  Стаття гарна , якби ще українські літери були замість прямокутничків , а то наче московити перекладали

  Reply
  • Вересень 4, 2016 at 8:49 pm
   Permalink

   не знаємо, чому у вас прямокутнички… у нас таких немає, є букви

   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *