Син начальника львівської митниці їздить на “Ягуарі” за півмільйона гривень

23-річний син в.о. начальника Львівської митниці Віталія Черкунова їздить на автомобілі Jaguar XF 2010 року випуску. Про це свідчать дані декларації за 2015 рік, передають “Наші гроші. Львів”.

Олександр Черкунов задекларував Jaguar в 2014 році, під час служби старшим інспектором в управлінні податкового аудиту в Дніпровському районі УКРІНФОРМ в Києві. За даними ресурсу, на вторинному ринку Jaguar 2010 року не продають, однак, вартість моделей 2008-2009 року стартує від 500 тис. Грн.

Сам начальник львівської митниці їздить на Volvo S80, 2006 року випуску, яким володіє на правах користування. За підсумком 2015 року Черкунов-старший задекларував 90,6 тис. Грн доходу, а його дружина – 104 тис. Грн.

Віталій Черкунов був призначений керівником Львівської митниці на термін з 1 до 30 вересня 2016 року. Раніше він займав пост заступника начальника митниці в Херсонській області. Брат Черкунова працює заступником начальника Сумської митниці.

Нагадаємо, що у Львові митник тікав від прокуратури по зустрічній, по ходу викидаючи гроші з авто. Машину митника наздоганяли два автомобіля правоохоронців. Він їхав по зустрічній і на червоне світло світлофора. На ходу він викинув з машини близько 9 тисяч гривень, 710 доларів, 250 польських злотих та 100 чеських крон.

Як повідомляла “Країна”, журналісти виявили елітну нерухомість у сім’ї глави Держприкордонслужби Віктора Назаренко. За останні півроку сім’я глави Держприкордонслужби Віктора Назаренко придбала пакет нерухомості в одному з елітних житлових комплексів у Києві.

Крім цього, журналісти виявили ще три квартири Назаренко в Києві. Дві з них – продали заможним столичним бізнесменам. Після переоформлення – квартири знову виставили на продаж. Але в нібито “проданих квартирах” – до сих пір живуть родичі головного прикордонника.