Путін може розпочати повномасштабне вторгнення в Україну у вересні

Вторгнення Путін може підлаштувати до 8 вересня – день звільнення Донбасу від нацистських окупантів. Для скрепно-язичницької Москви цілком собі яскравий привід для загострення, з PR точки зору — майже ідеальний, вважає Сергій Рахманін.

Відомий журналіст Сергій Рахманін прогнозує, що президент Росії Володимир Путін з великою ймовірністю почне повномасштабне вторгнення в Україну у вересні. Про це він написав у статті для Дзеркала тижня, повідомляють Патріоти України.

Журналіст назвав вісім передумов для атаки. Насамперед, це слабкість Заходу, кадровий голод української армії і падаючий рейтинг української влади. Також, на його думку, на майбутню війну вказують агресивні маневри російських військ біля кордонів України. “Ретельна підготовка до теоретичної війні породжує серйозну спокусу почати її”, – пише він.

Крім того – вересень сприятливий місяць для війни і з точки зору погодних умов, і з точки зору політичної ситуації.

“5 вересня завершується робота саміту G20, за підсумками якого Путін буде мати уявлення про настрої західних лідерів і ступінь їхньої компромісності. На 5-10 вересня запланована активна фаза навчань “Кавказ-2016”, що допускає “відпрацювання практичних дій”, створеного на південно-західному стратегічному напрямку ударного міжвидового об’єднання військ. Угруповання перебуває у стані підвищеної бойової готовності. Дуже вигідний стан для переходу до бойових дій”, – пише журналіст.

На його думку, вторгнення Путін може підлаштувати до 8 вересня – це день звільнення Донбасу від нацистських окупантів.

“Для скрепно-язичницької Москви цілком собі яскравий привід для загострення, з PR точки зору — майже ідеальний. Саме з цієї, загалом, ірраціональної причини, наші військові цей день вважають найбільш потенційно небезпечним. Хоча пильності не втрачають з серпня”, – зазначає Рахманін.

Крім того, на думку журналіста, Путін вірить, що час грає на нього – з новим президентом США він зможе домовитися, а Європа після виборів стане більш проросійською.

“Велика війна не є неминучою, але сьогодні є дуже можливою. І до неї треба готуватися кожному, відповідно до відповідальності, повноважень і переконань”, – упевнений Рахманін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *