Loading...

Як мати депутата Святаша заробляє на програмі «Шкільний автобус»

Автобуси «Мрія», які возитимуть українських школярів, виробляються… на російському підприємстві кремлівського мільярдера Олега Дерипаски. У рамках виконання програми Міносвіти «Шкільний автобус», на яку у держбюджеті-2016 було закладено субвенцій на 600 млн гривень, держоргани закуплять у тому числі 164 автобуси «Мрія». Купівля саме цих автобусів обійдеться у понад 200 млн гривень, йдеться у статті «Главкома».

Як свідчать матеріали кримінального провадження Національної поліції, пасажирські автобуси «Мрія» насправді виробляються не в Україні, а на російському підприємстві «Павловский автобусный завод» (входить до корпорації «Русские машины» (група ГАЗ) кремлівського мільярдера Олега Дерипаски).

Більше того, імпортні операції із ввезення автобусів російського «Павловского автобусного завода» під українізованою назвою «Мрія» здійснювала фірма «Укравтоторг».  Серед її засновників – харків’янка Святаш Лариса Миколаївна 1947 року народження. Вона – мати народного депутата Дмитра Святаша. Декларантом автобусів виступало «ВО «Автохолдинг», єдиним засновником якого є ТОВ «Стокс-ТБ», а одним із бенефіціарних власників – та ж сама Лариса Святаш.

«Автохолдинг» належить до структури бізнес-групи АІС («Автоинвестстрой»), яку пов’язують із народним депутатом з парламентської групи «Відродження» Дмитром Святашем. Останній у минулому скликанні парламенту входив до Партії регіонів, був засновником автоімпортера «Автоинвестстрой», але кілька років тому заявив, що вийшов зі складу АІС.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *