Loading...

Україна вже завоювала 49 медалей на Паралімпіаді

За 4 дні Україна завоювала 49 медалей Паралімпіади 2016 Ріо. Збірна паралімпійців як і раніше займає третє місце в загальному медальному заліку. Про це повідомляє офіційний сайт міжнародних змагань.

На ранок 12 вересня в скарбничці української команди 49 медалей: 18 золотих, 13 срібних і 18 бронзових. На першому місці в медальному заліку – Китай з 92 нагородами, на другому – Великобританія з 56-ю.

11 вересня, Україна завоювала 14-у золоту медаль на Паралімпійських іграх в Ріо. Лейла Аджаметова, яка виступає в категорії Т13 (слабозорі) виграла на дистанції 100 метрів, встановивши новий світовий рекорд – 11.79. Також в цей день Український легкоатлет Дмитро Прудников завоював “бронзу” у стрибках у довжину.

Крім того, на дистанції 1000 метрів на байдарці в одиночному разря де українець Роман Полянський згодом 4: 39,56 секунди фінішував першим і побив паралімпійський рекорд, встановлений ним же в кваліфікації змагань у Ріо.

Як повідомлялося, станом на ранок 11 вересня українські паралімпійці займали третє місце в медальному заліку з 37 медалями.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *