Loading...

Геращенко покаже Європі, як російські «журналісти» знущаються над українськими заручниками

Учасникам конференції комітету з свободи слова ПАРЄ, що проходитиме у Києві 19 вересня, покажуть, як російські «журналісти»-пропагандисти знущаються над звільненими українськими заручниками. Про це 18 вересня  заявила перший віце-спікер ВР, представник України у тристоронній контактній групі щодо Донбасу у Мінську Ірина Геращенко вFacebook.

Геращенко навела приклад, як сумнозвісний російський пропагандист Грем Філіпс спілкувався із звільненим з полону бойовиків Володимиром Жемчуговим під час його передачі український стороні.

-У перші хвилини, коли на мосту у Щасті Жемчугов вийшов зі швидкої і сперся на руки наших хлопців з СБУ, до нього в ритмі танцю папуаса підскочила людиноподібна істота. Вона кривлялася і лицедійствувала, тикала в Володю камерою і щось там плела про «фашистів». … Її мета була зірвати звільнення, влаштувати провокацію, скандал, бійку. Воно зветься Грем Філліпс. … Істота називає себе журналістом, відверто на камеру знущається з закатованої людини в момент звільнення, — зазначає Геращенко.

При цьому вона зауважила, що «цей пропагандистський російський угар не має нічого спільного з журналістикою», і з цього приводу мають пролунати певні заяви представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуні Міятович та міжнародних профспілок, «що це не журналістика».

-Ми маємо показати це всьому світові, аби світ бачив, як проросійські пропагандисти поводяться з українськими бранцями, — додала Геращенко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *