Loading...

Смешко вказав на єдину можливість Росії домогтися військової перемоги над Україною

Ми не використовували і 2% можливостей міжнародних організацій, щоб оскаржити військову агресію РФ проти України. Переваги у війні Росія змогла б досягти тільки при відкритому використанні авіації.

Про це у ток-шоу «Люди. Hard Talk. LIVE» на телеканалі «112 Україна» сказав доктор технічних наук, професор, голова СБУ в 2003-2005 рр Ігор Смешко.

«Ці позови треба було робити ще два роки тому, відразу після анексії Криму потрібно було задіяти всі механізми. Я взагалі не розумію, чому ми досі не приєднуємося до Міжнародного військового трибуналу, у нас є зобов’язання приєднатися. Ми не використовували, на сьогоднішній день, мені здається, і 2% від можливостей у міжнародних організаціях, оскаржувати військову агресію проти нас. Добре, що це почалося, краще пізно, ніж ніколи. Але те, що це потрібно робити, і у нас є такі можливості, безумовно», – заявив Смешко.

Смешко також сказав, що російське танкове угруповання з 750 машин, яке протистоїть Україні, дуже серйозна сила. «Але навіть її ми можемо зупинити. У Росії є тільки одна можливість домогтися військової перемоги – застосувавши військову авіацію».

При цьому, на думку Смєшка, піти на її використання, значить, оголосити відкриту війну. За його оцінками, керівництво Росії на це не готове.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *