Loading...

Україна в найближчому майбутньому стане членом НАТО, – член Конгресу США

Потужна двопартійна політична підтримка України з боку американського Конгресу, а також адміністрації США не погіршиться після проведення президентських виборів в Штатах, незалежно від того, хто з кандидатів переможе. Таке переконання висловила співголова Українського Конгресового Кокуса США, автор законопроектів про введення санкцій проти Росії Марсі Каптур.

«Питання України, Росії та всієї Східної і Центральної Європи – це питання американської виборчої кампанії», – зазначила конгресвумен. Більш того, вона висловила переконання, що Україна в найближчому майбутньому стане членом НАТО.

«У мене немає сумнівів, що Америка збереже свої зобов’язання перед цілою Європою, перед нашими партнерами по Північноатлантичному альянсу, і одного разу, я сподіваюся ми привітаємо Україну в цьому колі країн (НАТО – ред.)», – зазначила член американського Конгресу.

Вона зазначила, що останнім часом в політичних колах США залишається менше занепокоєнь щодо необхідності подальшої підтримки України, яка прагне приєднатися до сім’ї вільних демократичних країн.

«Ми залишимося на цьому шляху», – підкреслила Каптур.

Член Конгресу США також зазначила, що вірить в можливість України стати «однією з найбільш провідних країн в Європі». Вона підкреслила, що населення країни в понад 40 млн осіб, розвинена індустрія, великий агропромисловий потенціал, транспортна інфраструктура, в тому числі морська, є надзвичайно великим глобальним ресурсом. «Ми розуміємо, наскільки потужним і важливим є цей ресурс для України і всього світу», – зазначила конгресвумен.

Разом з тим, вона підкреслила важливість проведення реформ в Україні, які допоможуть відновити повний потенціал економіки країни і привести її до рівня міжнародної конкуренції.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *