Латвійський міністр подав у відставку через безкоштовну операцію

Міністр охорони здоров’я Латвії Гунтіс Белевич пішов у відставку через хірургічну операцію, яку йому зробили безкоштовно і поза чергою у державній лікарні

Латвійський міністр подав у відставку через безкоштовну операцію
 Також у понеділок Белевич написав заяву про виключення його із Зеленої партії. Про це повідомляє українська служба ВВС.

Інформація про те, що в Латвійському онкоцентрі міністру провели якусь операцію, з’явилася у латвійських ЗМІ з посиланням на неназваного лікаря цього закладу. Латвійський онкологічний центр входить до складу Східної лікарні, яка є державним підприємством.

Операція, яку провели Белевичу, за словами медика, входить до списку послуг, які частково оплачує держава. Крім того, вона здійснюється за чергою. Але міністр у черзі не стояв і не платив належний пацієнтський внесок, твердили ЗМІ.

Після цих публікацій Белевич заявив, що його оббрехали на підставі анонімного листа. Але прем’єр Маріс Кучінскіс, який представляє ту саму політичну силу, що й Белевич – “Союз зелених і селян”, – дав завдання Бюро із запобігання та боротьби з корупцією терміново розслідувати можливе зловживання посадовим становищем.

Вже наступного дня чиновник оголосив про відставку, а глава уряду Маріс Кучінскіс її прийняв. У понеділок Белевич залишив ряди Зеленої партії, в якій перебував, а також склав мандат депутата сейму.
З приводу скандалу він заявив наступне: операцію справді провели в операційному залі Латвійського онкологічного центру, але коли він запитав, як за неї розрахуватися, то міністру сказали, що робити цього не потрібно.

“Так із борця з “лівими” послугами я сам перетворився на їх одержувача”, – сказав екс-глава МОЗ.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *