Loading...

Не повертати і не повертатися. Де ховаються українські чиновники

Практично всі з оточення втікача- колишнього президента України Віктора Януковича ховаються там, де і він, – в Росії, звідки українським правоохоронцям їх дістати не вдається. Але крім них, є й інші чиновники, яких можна притягнути до кримінальної відповідальності.

Отже, в нашому списку розшукуваних – 25 осіб. Частина з них знаходиться на території держави-агресора. Серед них – колишні генеральний прокурор Віктор Пшонка, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, прем’єр-міністр Микола Азаров, президент Віктор Янукович, перший віце-прем’єр Сергій Арбузов та ін.

Інша частина – розбіглася по різних країнах Європи і світу. Наприклад, колишній голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів, який на даний момент затриманий в Панамі і може бути екстрадований в Україну. Екс-міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький перебуває в Ізраїлі і також може бути повернутий до країни.

Місця знаходження інших розшукуваних дивіться на інфографіку:

Слово и Дело составило инфографику, на которой показало чиновников, находящихся в розыске украинских правоохранительных органов.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *