УКРАЇНА ГОТОВА ДО КОМПРОМІСІВ, АЛЕ НЕ ЗА РАХУНОК СУВЕРЕНІТЕТУ

Немає ніяких підстав для того, щоб розглядати в парламенті закон про місцеві вибори на окупованих територіях.

Україна готова до компромісів для врегулювання ситуації на Донбасі, але не за рахунок суверенітету. Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради України, представник України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи з урегулювання на Донбасі Ірина Геращенко, – пише Радіо Свобода.

“Торгувати суверенітетом і національними інтересами ми не погодимося”, – сказала вона. Геращенко додала, що нині немає ніяких підстав для того, щоб розглядати в парламенті політичний блок, зокрема, закон про місцеві вибори на окупованих територіях. Геращенко наголосила, що вибори на цих територіях можливі тільки за українським законодавством і з участю українських політичних партій і засобів інформації.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро наголошує на необхідності прийняття закону про вибори на Донбасі і надання особливого статусу цьому регіону. Про це він заявив в Києві під час спільного брифінгу з главами МЗС України та Німеччини. “Важливим є прийняття законопроекту про проведення місцевих виборів на Донбасі, а також надання особливого статусу цього регіону”, – сказав Еро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *