Багатим українцям теж надаватимуть субсидії?

Продаж квартири або будинку не входить в перелік критеріїв, які позбавляють права на отримання субсидії. Більш того, про факт продажу квартири громадяни не зобов’язані інформувати органи соціального захисту.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Якщо сім’я зробила покупку, що перевищує 50 тис. грн на момент отримання субсидії, безповоротну державну допомогу у сплаті житлово-комунальних послуг їй не припинять надавати. Факт такої покупки впливає на право на призначення субсидії на наступний термін.

На оформлення субсидії також не впливає вартість майна, отриманого в спадщину або в подарунок. Цей дохід не включається до сукупного доходу сім’ї і не береться до уваги при розрахунку розміру субсидії.

У Мінсоцполітики також звертають увагу, що наявність у власності 2 житлових приміщень, 2 автомобілів також не впливає на право отримання субсидії. Береться до уваги офіційний дохід, який приносить це майно.

Якщо сім’я придбала квартиру в кредит, то при визначенні її права на субсидію враховується сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тис. грн, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Винятком також є і медичні послуги. Якщо людина оплатила операцію і сума перевищує 50 тис. грн – це не позбавляє її права на субсидію.

Субсидія не призначається в разі, якщо хто-небудь із зареєстрованих у житловому приміщенні членів сім’ї протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, будівельних матеріалів або одноразово оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири або будинку, автомобіля на суму, що перевищує 50 тис. грн.

«Однак і тут є винятки, і держава готова йтиме назустріч тим сім’ям, які реально потребують допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг», – підкреслюють в міністерстві.

Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/09/14/bagatym_ukraintsyam_tezh_nadavatymut_subsydii__infografika_864992

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *