Убитий в Харкові проходив свідком у справі Вороненкова

У перестрілці в Харкові 25 жовтня було вбито Володимира Бороха – одного зі свідків у справі про вбивство депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.

Убитий в Харкові проходив свідком у справі Вороненкова

Убитий в Харкові проходив свідком у справі Вороненкова

Про це повідомив адвокат Святослав Пархоменко, захисник Олександра Лося, підозрюваного в організації вбивства росіянина, йдеться на сторінці “Ґґрати” в Facebook.

“Влітку 2017 року поліція затримала Володимира Бороха разом з ще одним харків’янином Олександром Лосем. Останнього підозрюють в пособництві у вбивстві Дениса Вороненкова – в організованій групі він нібито виконував роль водія і вів стеження за жертвою”, – йдеться в повідомленні.

Пархоменко стверджує, що загиблий Борох був в курсі подробиць організації замаху і мав свідчити в суді.

У столичній прокуратурі кажуть, що свідчення убитого в п’ятницю в перестрілці в Харкові Володимира Бороха не є ключовими у справі про вбивство депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.

У коментарі речниця прокуратури Києва Надії Максимець “Українській правді” сказала: “Цей чоловік затримувався одночасно з одним із підозрюваних у вбивстві Дениса Вороненкова. Однак у ході слідства достатніх доказів для оголошення йому підозри у причетності до вбивства не здобуто. У провадженні він мав статус свідка, проте важливих для слідства свідчень не повідомив”.

 Максимець зазначила, що через вищевказані події у Харкові прокуратура буде контактувати з місцевими правоохоронними органами щодо цієї ситуації та слідчим шляхом перевірятиме можливий зв’язок цих подій з вбивством Дениса Вороненкова.

Нагадаємо, екс-депутат Держдуми Денис Вороненко був застрелений 23 березня 2017 року в центрі Києва, коли прямував на зустріч з ще одним російським екс-депутатом Іллею Пономарьовим.

Як повідомлялося раніше:

  • У Харкові біля супермаркету “Восторг” 25 жовтня бандити відкрили стрілянину.
  • В результаті постраждав кримінальний авторитет “Жора”, а його “праву руку” Володимира Бороха, відомого як “Тайсон”, застрелили.