Інавгурація Зеленського: стало відомо, коли Рада призначить дату

У четвер, 16 травня, Верховна Рада розгляне питання призначення дати інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського.

Про це на пленарному засіданні ВР заявив спікер парламенту Андрій Парубій, зазначивши, що це питання стане першим на розгляді.

“Сподіваюся, сьогодні буде комітет, і ми (в четвер. – Ред.) розглядатимемо питання щодо інавгурації першим”, – повідомив він.

Також голова ВР Парубій запропонував членам комітету з питань правоохоронної діяльності в середу почати розглядати законопроект щодо діяльності Державного бюро розслідувань, а в четвер завершити розгляд голосуванням за документ, після чого розглянути питання про призначення інавгурації.

Зазначимо, що зараз у Раді зареєстровано сім проектів постанови про дату інавгурації президента України.

  • Володимир Зеленський наполягає на проведенні інавгурації в травні. Деякі народні депутати проти цього і вважають, що він повинен отримати свою посаду не раніше 1 червня.
  • Представник команди Зеленського Дмитро Разумков заявив, що вони за дату 19 травня, щоб уникнути транспортного колапсу в Києві.
  • Також у Раду подали проект постанови, який встановлює проведення інавгурації в два етапи: у травні – в Раді, а в червні – на НСК “Олімпійський”.
  • Крім цього, є проекти постанов для інавгурації 19 травня і 1 червня.
  • 19 травня називають невдалою датою, оскільки це День пам’яті жертв політичних репресій, а також “гнила неділя”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *