Loading...

У США розпочався тиждень протестів проти інавгурації Трампа

У США активісти руху за громадянські права почали тиждень протестів проти інавгурації обраного президента США Дональда Трампа. Мітинги продовжуватимуться до його вступу на посаду 20 січня.

У суботу, 14 січня кілька тисяч людей вийшли на вулиці Вашингтона, щоб висловити незгоду з майбутньою політикою Трампа і його висловлюваннями про жінок, соціальні меншини і іноземців.

Протестуючі на чолі з лідером руху «Національна дія» Альфредом Шарптон пройшли маршем по Національної алеї від сходів Капітолію в сторону меморіалу Мартіна Лютера Кінга. Серед вимог активістів – не допустити, щоб нова адміністрація відмовилася від реформ в галузі виборчого права, охорони здоров’я та кримінального права, а також не посилювала заходи проти іммігрантського співтовариства.

Під час передвиборної кампанії Трамп, крім іншого, пообіцяв побудувати стіну вздовж кордону з Мексикою і скасувати реформу охорони здоров’я адміністрації президента Барака Обами, що передбачає обов’язкове медичне страхування для всіх громадян США.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *