Loading...

Політолог: Росіяни, ви перейшли червону межу. Цивілізований світ вас розчавить. І не бомбами

Український політолог Сергій Запорізький розповів у Фейсбук про реакцію росіян на емоційне звернення маленької українки до окупантів української землі, що стало популярним в мережі на початку цього року.

“Я не можу зрозуміти, вони дебіли або прикидаються?”

У студії “Першого каналу” показали, як українська дівчинка читає грізний вірш, звернений до окупантів української землі.

Причому, у вірші про Росію ні слова).

Але окупанти ж прекрасно знають, що вони окупанти і сприймають цей вірш на свою адресу. А далі вони починають голосити: “Ну навіщо ж українським дітям з дитинства таке вкладати в голови !?”.

Покидьки, а що їм вкладати? Любов до окупантів і вбивць українського народу?

Вас же попереджали, до чого призведе окупація Криму та Донбасу. Вас почнуть ненавидіти в Україні з дитинства. Ви отримаєте поруч 40-мільйонну країну, в якій з кожним роком колаборантів ставатиме менше, а патріотів більше. І не просто патріотів, а людей, які вас ненавидять. За смерть своїх близьких, знайомих, друзів. За втрату рідної домівки.

Включайте свої мізки, ідіоти. Забирайтеся геть з Криму і Донбасу і кайтеся перед Україною. Інакше все для вашої країни закінчиться дуже і дуже погано.

Про це вас теж попереджали. І не врятують вас ні Ле Пен, ні Трамп, ні тим більше іржаве корито “Адмірал Кузнєцов”. Ви перейшли червону межу. Цивілізований світ вас розчавить. І не бомбами … “

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *