У начальниці департаменту ОП, яку затримали на шахрайстві, була спільниця

Як повідомила “Українська правда”, ще однією затриманою Антикорупційним бюро за підозрою у шахрайстві виявилася ексзаступниця міністра культури Вікторія Ліснича.

Джерело: співрозмовник “Української правди” в Офісі президента

Ліснича обіймала посаду заступниці міністра культури Михайла Кулиняка з вересня 2010 по жовтень 2011 року. У січні 2012 року Кулиняк призначив її гендиректором заповідника “Києво-Печерська Лавра”.

 У серпні 2012 року Ліснича стала однією з головних ньюзмейкерок країни. ЇЇ звинуватили у безпідставних масових звільненнях, отриманні хабара, махінаціях з документами і підтримці “сірих” фінансових схем.

В інтерв’ю УП вона спростувала всі звинувачення на свою адресу.

10 серпня Мінкульт звільнив її з посади у зв’язку із грубими порушеннями трудового законодавства й умов контракту між нею та міністерством.

У начальниці департаменту ОП, яку затримали на шахрайстві, була спільниця

Нагадаємо: Співробітники НАБУ 12 листопада затримали за підозрою у шахрайстві директорку департаменту забезпечення доступу до публічної інформації в Офісі президента Світлану Кондзелю.

У начальниці департаменту ОП, яку затримали на шахрайстві, була спільниця

Вона нібито вимагала 300 тисяч доларів за допомогу влаштуватися на керівну посаду до НАК “Нафтогаз України”.

Разом з тим, у НАБУ повідомили про затримання її спільниці – ексзаступниці міністра культури в 2011 році та інших учасників угруповання.