Loading...

У Київській ОДА заявили, що тарифи на проїзд у маршрутках підвищені необґрунтовано

Пасажирські автоперевізники в Київській області повинні надати в обласну державну адміністрацію обгрунтування подорожчання проїзду в транспорті. Про це заявив глава Київської ОДА Олександр Горган, повідомляє прес-служба відомства.

Київська обласна державна адміністрація вимагає від автоперевізників повернути вартість проїзду в громадському транспорті до рівня, який був перед різким здорожчанням в січні, повідомив голова Київської ОДА Олександр Горган.

“Спочатку чітке зрозуміле обґрунтування необхідності підвищення тарифу, а потім пошук прийнятного рішення, яке б влаштовувало обидві сторони. Обласна державна адміністрація не допустить, аби жителі області стали заручниками декількох автоперевізників”, – цитує Горгана прес-служба КОДА.

За його словами, доводів автоперевізників про те, що здорожчало паливо чи збільшилася мінімальна заробітня плата недостатньо для різкого підвищення тарифу.

Також він додав, що влада ініціюватиме створення транспортного підприємства, яке конкуруватиме з перевізниками, як по вартості проїзду, так і  по комфортабельності.

Горган повідомив, що адміністрація звернеться до Антимонопольного комітету з дорученням перевірити різке підняття тарифів перевізниками Київської області.

Голова ОДА вважає, що потрібно шукати збалансоване рішення, яке врахує потреби як мешканців Київської області, так і перевізників. Він додав, що влада допоможе знайти компромісне рішення, прийнятне і для перевізників, і для населення. Глава області підкреслив, що не дивлячись на те, що органи держвлади позбавлені повноважень впливати на ціноутворення тарифів на перевезення, в стороні залишатися в такій ситуації КОДА не буде.

Раніше повідомлялося, що з 21 січня вартість проїзду в маршрутних таксі Київ – сполученням Ірпінь і Київ – Буча підвищиться. Також підвищився проїзд і в маршрутках столиці.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *