Loading...

Підвищувати податки на бізнес в Україні неможливо – він і так на межі зникнення

Підвищувати податки на підприємницьку діяльність в Україні неможливо, оскільки підприємці і без того перебувають на межі зникнення. Таку думку висловив доктор економічних наук, колишній заступник голови Нацбанку України Олександр Савченко на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA.
«У нас бізнес платить тарифи більші, ніж в Лондоні. В таких умовах вимагати ще більших податків неможливо », – зазначив експерт.
За його словами, невелике підвищення податкового тиску на бізнес можливо тільки в тому випадку, якщо суспільство прийде до соціального компромісу «ми працюємо чесно, а ви не крадете».
При цьому екс-заступник голови НБУ Сергій Яременко уточнив, що в Україні немає малого і середнього бізнесу в класичному його вигляді.
На його думку, весь великий бізнес в Україні знищується внаслідок спланованої атаки Заходу, що переслідує мету виключити країну з міжнародного поділу праці.
Таким чином, на сьогоднішній день весь бізнес в Україні зводиться до речових ринків і МАФів.
Нагадаємо, з початку року українці змушені платити 18% на більшість видів доходів, 5% при продажу квартири і до 3% від мінзарплати за квадратний метр житла.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *