На Хмельниччині дві парафії перейшли від Московського Патріархату до Київського Новини Ключові слова Показати На Хмельниччині дві парафії перейшли від Московського Патріархату до Київськог

Дві парафії УПЦ (МП) Хмельниччини разом з священиком перейшли до київського патріархату.

Свято-Миколаївська парафія села Нестерівці та Свято-Пантелеймонівська парафія села Харитонівка Дунаєвецького району разом з настоятелем протоєреєм Петром Бабієм вийшли з юрисдикції УПЦ (МП) та перейшли до Хмельницької єпархії УПЦ (КП).
Про таке рішення написав митрополит Хмельни́цький і Ка́м’янець-Поді́льський Анто́ній (Махота) на своїй сторінці у Facebook.
«Позавчора віряни на своїх загальних зборах одноголосно прийняли рішення – в час війни з російським окупантом залишатись надалі в «духовних обіймах» Москви – це зрада українського православ’я та свого багатостраждального народу», – йдеться у повідомленні. – Сьогодні в день пам’яті Блаженного Августіна та в день державного свята – Дня Конституції України видав указ про прийняття в клір єпархії протоієрея Петра Бабія та призначення його настоятелем на ці парафії згідно прохання вірян та загальних зборів».
Снимок