Loading...

У Києві вводять підвищений рівень терористичної загрози

Правоохоронці побоюються, що з 18 до 22 лютого очікуються провокації. Про це повідомляє «112 канал».

Зокрема, У Києві 18-22 лютого буде підвищено рівень терористичної загрози. Про це на брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«У період, коли відбуваються масові заходи за участю великої кількості людей, безумовно, зростає рівень терористичної загрози. У тому числі, ми говоримо про те, що під час запланованих заходів 18-22 лютого рівень терористичної загрози буде підвищено», – повідомив Шкіряк.

Раніше повідомлялося, що СБУ допускає реалізацію насильницького сценарію на 8 заходах з 18 до річниці Майдану. Три з цих восьми заходів, за даними спецслужби, організуються з території Росії.

Loading...

One thought on “У Києві вводять підвищений рівень терористичної загрози

  • Лютий 17, 2017 at 1:53 pm
    Permalink

    Всі сотні Майдану! Всі сотники Майдану! Всі причетні до Майдану! Пора згадати, як це було! Майдан вистояв і переміг гавнюковича завдяки дисципліні та самоорганізації! Контроль і увага – головне, щоб жоден провокатор не зміг виконати свою чорну справу! Зараз наші керманичі б’ються в істериках щодо можливих провокацій під час днів пам’яті Майдану! Таке враження, що вони самі будуть їх оплачувати та організовувати! Будемо ж уважними і обачними! Співпраця з правоохоронцями, контроль ситуації і відповідальність! Ось чого бояться провокатори!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *